Vyhledávání

Kontaktujte nás

!Pro objednání našich služeb využijte prosím kontaktní telefon nebo emailový formulář!

Kontaktujte nás

608469149
detailhouse@email.cz

Ostrava

Často kladené otázky

Jak dlouho trvá tepování?

Naše průměrná délka tepování je 1až 2 hodiny, za tento čas vám dokážeme vytepovat sedačku i koberec.Doba schnutí je v průměru 6-12 hodin. Může se lišit od materiálu, typu nábytku, který čistíme, ale také na počasí venku. 

Co všechno zahrnuje cena za mytí oken?

Cena mytí oken zahrnuje čištění rámů, parapetů a samotného skla a po dohodě víme vyčistit i venkovní rolety. Cena čištění se však může lišit při nadměrném znečištění nebo ztížené přístupnosti oken. K čištění oken jsou použity 100% ekologické čistící prostředky bez chemikálií.

Proč si nechat vytepovat  a jak často?

Tepování odstraní špínu, vyčistí skvrny, vysaje prach zvířecí chlupy, zničí roztoče a oživí barvy. Vytvoří zdravější prostředí pro alergiky, astmatiky a děti. Prodlouží životnost čalouněného nábytku a koberců. Čištění čalounění je nejlepší opakovat jednou za půl roku. Závisí to zejména na míře používání nábytku.

Jaké stroje k čištění používáme?

K strojnímu tepování používáme nejúčinější profesionální extraktor na trhu Sabrina Santoemma SW15, který má tak výkonný sací motor, že ve své třídě nemá konkurenci a nábytek je tak vysušený za nejkratší možnou dobu. K čištění pak velmi špinavých oken parní čistič Kärcher SC4 EasyFix s nadstandardním topným výkonem. Čistící prostředky jsou zahrnuty v ceně.