Jak dlouho trvá tepování?

Naše průměrná délka tepování je 1 až 2 hodiny, za tento čas vám dokážeme vytepovat sedačku i koberec. Doba schnutí je v průměru 3 hodiny. Může se lišit od materiálu, typu nábytku, který čistíme.

Jaké stroje k čištění používáme?

Používáme nejúčinnější italskou techniku na trhu značky Santoemma, které mají tak výkonný sací motor, že ve své třídě nemá konkurenci a nábytek je tak vysušený za nejkratší možnou dobu. K čištění koberců používáme velmi účínný jednokotoučový mycí stroj a následně tepovač. K dezinfekci matrací, parní čistič Kärcher SC4 EasyFix s nadstandardním topným výkonem.

Proč si nechat vytepovat  a jak často?

Tepování odstraní prach, zvířecí chlupy, pyl, kouř, bakterie a roztoče. Oživí barvy a vytvoří zdravější prostředí pro alergiky. Prodlouží životnost čalouněného nábytku a koberců. Čištění čalounění je nejlepší opakovat preventivně minimálně jednou za půl roku nebo při zašpinění.

Čistící prostředky jsou zdarma?

Čistící prostředky u nás jsou zcela zdarma.

Mohu si nechat vyčistit i v zimním období?

Ano, bez problémů. Vzhledem k výkonu sání našich tepovačů, je čalounění suché 2x rychleji než u konkurenčních značek strojů, např. Kärcher. V zimním období se navíc zároveň vytápí a větrá, tudíž schnutí je častokrát rychlejší jak v létě.
608469149
detailhouse@email.cz

Ostrava

Vyhledávání